केन्द्रीय संस्करण

सीताराम हाछेथुको नेतृत्वमा ललितपुरमा होर्डिङ बोर्ड हटाउन थालियो (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसोज १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । ललितपुर महानगरपालिकाभित्र नियम विपरित राखिएका होर्डिङ बोर्ड हटाउन थालिएको छ । पूर्वट्राफिक प्रहरी निरीक्षक सिताराम हाछेथुको नेतृत्वको टोलीले मंगलबार ललितपुर महानरपालिका क्षेत्रका विभिन्न स्थानमा रहेका अवैध होर्डिङ बोर्ड हटाइएको हो । हाल ललितपुरको नगर प्रहरी बलका प्रमुखको जिम्मेजवारी हाछेथुले सम्हालेसँगै नगरलाई सुन्दर बनाउने अभियान अन्तर्गत होर्डिङ बोर्ड हटाउन थालिएको हो । 

कानुनी रुपमा काठमाडौं उपत्यकाभित्र होडिङ बोर्ड निषेध गरिएको छ । सर्वोच्चले केही वर्षअघि उपत्यका क्षेत्रमा रहेका व्यावसायिक होर्डिङ बोर्डहरू, भित्ते लेखन, पोष्टर, पम्प्लेटलगायतका सामग्री हटाउन आदेश दिएपनि कार्यान्वयन हुन नसकेको थिएन । 

हाछेथुले ललितपुर महानगरलाई सुन्दर राख्न नियम विपरित राखिएका बोडर्हरु हटाउन सुरु गरिएको प्रतिक्रिया दिए । 

 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.