केन्द्रीय संस्करण

सत्यको आग्रह !: डा. केसीको जीवन रक्षाको माग गर्दै प्रदर्शन, तस्विरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeअसोज २०, २०७७ chat_bubble_outline0

जुम्लाको चन्दननाथस्थित बाबिरा मन्दिरमा ६ सूत्रीय माग राखेर १९ औं सत्याग्रह सुरु गरेका चिकित्सा शिक्षा सुधारका अभियन्ता डा. गोविन्द केसीको स्वास्थ्य अवस्था नाजुक बन्दै गएको छ । डा. केसी अनशन बसेको २३ दिन बित्दा पनि सरकारले कुनै चासो देखाएको छैन ।

यता, डा. केसीको स्वास्थ्य अवस्था नाजुक बन्न थालेपछि उनको समर्थनमा दिनहुँ धर्ना र प्रदर्शन भइरहेका छन् । मंगलबार नेपाल मेडिकल स्टुडेन्ट सोसाइटीले पनि डा. केसीको जीवन रक्षाको माग गर्दै राजधानीमा प्रदर्शन गरेका छन् । हेरौँ तस्विरः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.