केन्द्रीय संस्करण

राजस्थानले बैंगलोरलाई दियो  १ सय ७८ रनको चुनौती

person explore access_timeकात्तिक १, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमडौं । इन्डियन प्रिमियर लिग क्रिकेट (आईपीएल) को  ३३ औं खेलमा राजस्थान रोयल्सले रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरलाई  १ सय ७८ रनको चुनौती पेश गरेको छ । दुबई इन्टरनेशल क्रिकेट स्टेडियममा टस जितेर  ब्याटिङ राजेका राजस्थानले निर्धारित ओभरमा ५ विकेटको क्षतिमा १ सय ७७ रन बनायो । 

जसमा अर्धशतक पार गरेका कप्तान स्टेभन स्मिथले ५७ रनको जोडेका थिए । यस्तै ओपनर रोबिन उथप्पाले ४१, जोस बटलरले २४, बेन स्टोक्सले १५ र सञ्जु सामसनले ९ रन बटुलेका थिए ।

बैंंगलोरका लागि क्रिस मोरिसले ३ तथा युजवेन्द्र चहालले २ विकेट लिए ।  विराट कोहलीको कप्तानीमा रहेको बेंगलोर छैटौं र राजस्थान चौथो जितको खोजिमा छ । बेंगलोर ८ खेलमा ५ मा जित र ३ मा हार सहित १० अंकका साथ तेस्रो स्थानमा छ भने राजस्थान ८ खेलमा ३ मा जित र ५ मा हार सहित सातौं स्थानमा छ ।

राजस्थानलाई प्ले अफको सम्भावना बलियो बनाउन आजको खेलमा जित निकाल्नै देखिन्छ । यस्तै राजस्थान यसै सिजनको पहिलो भेटमा व्यहोरेको हारको बदला समेत लिन चाहन्छ ।

यसै सिजनको पहिलो भेटमा बैंगलोरले राजस्थानलाई ८ विकेटले हराएको थियो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.